SAMSUNG LS27HG402EUXEN 27inch FHD IPS
Nodoklis iekļauts.
Zīmols: SAMSUNG
Pieejamība: Ir noliktavā
SKU: LS27HG402EUXEN
Product Properties
Product Description Samsung Odyssey G4 S27HG402EU - G40H Series - LED monitor - 27" - HDR
Device Type LED-backlit LCD monitor - 27"
Energy Label QR Code URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2576851
Energy Class Class E
Energy Consumption per Year 27 kWh
Adaptive-Sync Technology AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-SYNC Compatible
Panel Type IPS
Aspect Ratio 16:9
Native Resolution Full HD 1920 x 1080 (DisplayPort: 300 Hz, HDMI: 240 Hz)
Pixel Pitch 0.3113 mm
Brightness 300 cd/m²
Contrast Ratio 1000:1
HDR Capable HDR10
Response Time 1 ms (grey-to-grey)
Gaming Yes
Colour Support 16.7 million colours
Colour Gamut 99% sRGB