Acer | Tablet | Iconia V11-22M-82MJ | 11 " | Mist Green | IPS | 1920 x 1200 pixels | MediaTek | Helio G99 | 4 GB | 128 GB | Wi-Fi | Front camera | 5 MP | Rear camera | 8 MP | Bluetooth | 5.2 | Android | 15
Nodoklis iekļauts.
Zīmols: ACER
Pieejamība: Ir noliktavā
SKU: NT.LJQEL.002
Warranty 12 mēnesis(i)
Net weight 0.50 kg
Gross weight 0.60 kg
Producer product name Iconia V11-22M-82MJ
Producer Acer
Producer product family Tablet
Packing quantity 1.00 pcs
Volume (m3) 0.00 m³
Tare weight (kg) 0.10 kg
WEEE tax Yes
WEEE tax CL109:2:2017-04-01
Gross depth (mm) 184.00 mm
Gross width (mm) 286.00 mm
Gross height (mm) 6.00 mm
Embeeded battery Yes
Paper/Pasteboard 100.00 g
TI weight (kg) 0.01 kg
Composition of battery CL127:KT:2016-12-09
Classification of battery CL126:NE:2016-12-09
Type of battery Accumulator
Palette Qty 1667 pcs
Produkta krāsa Mist Green
Iekšējās atmiņas ietilpība 128 GB
Displeja diagonāle 11 in