MEMORY DIMM 8GB PC12800 DDR3/F3-1600C11S-8GNT G.SKILL
Tax included.
Brand: G.SKILL
Pieejamība: In stock
SKU: F3-1600C11S-8GNT
Specifikācija
Vienības kastes platums 0.07 kg
Vienības kastes garums 0.17 kg
Vienības kastes augstums 0.015 kg
Units per Shipping Box 1 mm
Unit Calculated Volume 0.0001785 cubm
Unit Calculated Weight 0.03 kg
Summary G.Skill Value F3-1600C11S-8GNT. Component for: PC/Server, Internal memory: 8 GB, Memory layout (modules x size): 1 x 8 GB, Internal memory type: DDR3, Memory clock speed: 1600 MHz, Memory form factor: 240-pin DIMM, CAS latency: 5 kg
Buffered memory type Unregistered (unbuffered) kg
CAS latency 5 kg
ECC Nē kg
Internal memory type DDR3 GB
Memory clock speed 1600 MHz
Memory form factor 240-pin DIMM MHz
Memory layout (modules x size) 1 x 8 GB
Memory voltage 1.5 V
SPD profile Jā V
Component for PC/Server kg
Internal memory 8 GB
Harmonized System (HS) code 84733020 mm
Width 133.35 mm
Height 30 mm